Muzyka

Egzystencjalne rozważania Morrisseya

Morrissey nie przestaje zastanawiać się nad kondycją współczesnego świata. Tak przynajmniej można wywnioskować po tytułach z najnowszej płyta Anglika.
Artysta ujawnił pełną tracklistę nadchodzącego dzieła "Low In High School". Wśród tytułów utworów znajdują się "Home Is A Question Mark", "The Girl From Tel-Aviv Who Wouldn't Kneel", "All The Young People Must Fall In Love" czy "Who Will Protect Us From The Policeo". Wcześniej już wokalista podzielił się singlem "Spent The Day In Bed", którego można posłuchać tutaj.

Album "Low In High School" powstawał w studiach La Fabrique w Francji oraz Forum Studios Ennia Morricone w Rzymie. Nad brzmieniem czuwał Joe Chiccarelli, znany ze współpracy z Frankiem Zappą, The Strokes, Beckiem czy The White Stripes. Premierę wyznaczono na 17 listopada.

Oto tracklista:
1. My Love I'd Do Anything For You
2. I Wish You Lonely
3. Jacky's Only Happy When She's Up On The Stage
4. Home Is A Question Mark
5. Spent The Day In Bed
6. I Bury The Living
7. In Your Lap
8. The Girl From Tel-Aviv Who Wouldn't Kneel
9. All The Young People Must Fall In Love
10. When You Open Your Legs
11. Who Will Protect Us From The Police
12. Israel

Morrissey w latach 1982 - 1987 stał wraz z Johnnym Marrem na czele zespołu The Smiths, który do dziś uważany jest za jeden z najbardziej wpływowych na angielskiej scenie alternatywnej. Od 1988 roku z powodzeniem kontynuuje muzyczną karierę jako solista. W lipcu 2014 roku ukazał się jego 10. album, "World Peace Is None Of Your Business". Jest znanym i zaciekłym obrońcą praw zwierząt.

W 2017 roku premierę miał film "England Is Mine", będący biografią Morrisseya. W roli głównej wystąpił Jack Lowden ("Dunkierka").Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca