Muzyka

Anja Rubik, Brodka i Maciej Stuhr uczą edukacji seksualnej

Anja Rubik rusza z sexedpl, programem edukacji seksualnej dla Polaków. W projekt zaangażowali się m.in. Brodka, Magdalena Cielecka, Robert Biedroń i Maciej Stuhr.
W kampanii udzielają się ponadto Dorota Masłowska, Roma Gąsiorowka, Mateusz Banasiuk, Maffashion, Marta Frej, Jimek, Małgorzata Szumowska, Mary Komasa i Sebastian Fabjański.

- Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce - brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji - zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna - wyjaśnia polska supermodelka. - Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej.

Z pomocą grupy Dziewuchy Dziewuchom powstała lista lekcji, np. masturbacja, pierwszy raz, antykoncepcja. W ramach projektu każda z zaangażowanych osób opowiada swoją historię na temat lekcji.

Kampania rozpocznie się 28 października, a już dziś, poniżej, można obejrzeć wideo-zapowidź.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca