Muzyka

Top 3 – najlepsze sceny Electronic Beats

Kiedyś trzeba wrzucić na luz, zapomnieć o obowiązkach i oczekiwaniach. Przepracowanie niczemu nie służymy – polecamy naładować wtedy akumulatory na koncercie. Chcecie się pobawić przy beatach dobrej muzyki? Nie musicie jechać do Berlina albo jeszcze dalej – porcja zabawy i świetnej muzyki czeka Was m.in. na scenach Electronic Beats.

Electronic Beats – muzyka klubowa na czasie!

Muzyka elektroniczna rozwijała się w latach 70., aby zawojować rynek w latach 80. Od tej pory przeszła znaczną rewolucję i brzmi inaczej – aby wiedzieć, jak, trzeba chodzić na koncerty. A żeby wiedzieć, gdzie, warto czytać portale typu Mooza.pl czy Electronic Beats. Muzyka klubowa brzmi w Waszym sercu? Znajdziecie tam wiele nowinek na jej temat, a także info o wartościowych wydarzeniach muzycznych.

Wrocław – scena Arsenał

Impreza T-Mobile Nowe Horyzonty regularnie odbywa się we Wrocławiu – to festiwal nowego kina, gdzie prezentowane są wartościowe filmy. Uczestnicy mogą jednak także posłuchać elektroniki i DJ-skich setów na dziedzińcu średniowiecznego Arsenału Miejskiego. Wystąpili tu m.in. legendarni Sherwood & Pinch, Shabazz Palaces – przybył wtedy do Europy na ten jedyny koncert, belgijsko-francuski Vitas Gerulaitis, DJ Lag, Flue, Zebra Katz znany z występów z zespołem Gorillaz, polska alternatywa na czele z Mitch & Mitch, reprezentanci hip-hopu, czyli duet Fisz Emade.

Białystok – Up To Date Festival

Festiwal Up To Date odbywa się w Białymstoku zwykle w drugi weekend września. To popularna impreza, odbyło się już kilka jej edycji! Początki oczywiście nie były łatwe – był to kameralny koncert, który z biegiem lat zmienił się w jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Podczas eventu posłuchacie brzmień electro, ale też miksu różnych gatunków. Oprócz sceny Electronic Beats odbędą się też wydarzenia w ramach Centralnego Salonu Ambientu, m.in. koncerty w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Warszawa – Festiwal World Wide

Szykuje się także trzecia edycja wyjątkowego Festiwalu World Wide Warsaw, który powróci niebawem – na przełomie lutego i marca 2017 roku. W ramach wydarzeń stanowiących zapowiedź festiwal wystąpią m.in. Leon Vynehall czy Edward, Autechre. Szczegóły na razie nie są znane, ale wystarczy śledzić portale muzyczne typu Klubowa.pl czy Electronic Beats. Muzyka klubowa przyciąga tu miłośników tego typu dźwięków z całego świata.

 Warto dodać, że Electronic Beats Festival jest międzynarodowym muzycznym projektem organizowanym przez T- Mobile. Imprezy i koncerty odbywają się w licznych miastach na terenie Europy – m.in. w Pradze, Berlinie, Bratysławie, Budapeszcie czy Wiedniu.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca