Muzyka

Nowy singel Mroza i Flirtini

Do sieci trafił klip do nagrania "Ikar", które wspólnie stworzyli Mrozu, autor hitu "Jak nie my to kto" i producencki duet Flirtini.
- Z Mrozem skumplowaliśmy się podczas letniego wyjazdu do Petersburga, tam powstał pomysł na wspólny numer, który znalazłby się na naszej kompilacji. Białe noce w tym pomogły ;) - opowiadają Jan "Jedynak" Porębski i Kamil "Ment" Kraszewski, czyli duet Flirtini. - Praca nad singlem zajęła około 3 miesięcy. Do współpracy zaprosiliśmy Arka (Rasmentalism), który napisał tekst i Marka (DJ Tort), odpowiedzialnego za linię basową. Mamy nadzieję, że wyszło to wszystkim na dobre.

Czarno-biały teledysk do kawałka "Ikar" nakręcili Ania Bystrowska i Alan Willmann. Artystyczny klip można obejrzeć poniżej.

Utwór zapowiada czwartą część prestiżowej kompilacji "Heartbreaks & Promises", która ukaże się wiosną 2018 roku, nakładem wytwórni Asfalt Records. Seria składanek promuje najświeższe nurty w muzyce miejskiej.

- Czwarta część "Heartbreaks & Promises" będzie niejako kontynuacją poprzedniej - dodają artyści. - Pojawi się kilka nowych, kojarzonych już nazwisk i wielu zdolnych, świeżych producentów. Nasza scena ma się świetnie i 4. wolumin kompilacji jest po to, żeby dać temu fizyczny dowód.

W 2009 roku Mrozu nagrał debiutancką płytę "Miliony Monet". Rok później na rynku pojawił się jego longplay "Vabank", a w 2014 roku - zestaw "Rollercoaster". Muzyk na koncie ma przeboje "1000 m nad ziemią", "Jak nie my to kto" z udziałem Tomsona czy "Nic do stracenia" ze Sound'n'Grace. W lutym 2017 wydał najnowszą płytę, "Zew".

Flirtini to duet producentów/DJ-ów, który tworzą Jan "Jedynak" Porębski i Kamil "Ment" Kraszewski (także Rasmentalism).


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca