Muzyka

Sokół przerabia "Warszawę" T.Love

Sokół to kolejny wykonawca, który wziął udział w akcji T.Cover zorganizowanej z okazji 35-lecia zespołu T.Love.
W całym przedsięwzięciu bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym ze sceny hiphopowej. Autorem muzyki do numeru "Warszawa" w wersji Sokoła jest DrySkull. - Wybrałem Warszawę, którą chciałem pokazać w zupełnie innej wersji - mówi Sokół. Teledysk, przedstawiający tytułową Warszawę, można zobaczyć poniżej. Kawałek dostępny jest do odsłuchu i pobrania pod tym adresem.

Projekt T.Cover ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół T.Love odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy. Wcześniej swoje covery przygotowali Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Organek, Miuosh, Łąki Łan, Katarzyna Nosowska i Acid Drinkers.

Sokół swoją działalność artystyczną rozpoczął w połowie lat 90. jako współzałożyciel grupy Zip Skład. Przez ponad dwie dekady obecności na scenie, nagrał osiem albumów i niezliczoną liczbę gościnnych zwrotek. Po 20 latach działalności muzycznej z zespołami Zip Skład, WWO oraz w duetach z Pono i Marysią Starostą, pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem. W 2017 roku wypuścił numer "Świadomy sen" z Dawidem Podsiadło.


źródło: megafon.pl
przysłano: 28 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca