Muzyka

Carsky „Make Me Pure” - recenzja albumu!

Na ep'ce „Make Me Pure” Carsky łączy soulowe wokale, loopy, rozległe dźwięki gitar oraz przestrzenne pogłosy. To wszystko jest zawarte w nieoczywistą formę, która zostaje rozszerzona z każdym kolejnym utworem.

 

Głównym celem Pawła było stworzenie albumu czysto producenckiego. To właśnie pod tym kontem należy oceniać i słuchać „Make Me Pure”. Mogę jednak zapewnić, że ta muzyka nie jest ostatnim słowem artysty. Już teraz jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, ponieważ Carksy pracuje nad kolejnymi projektami, które zaskoczą wielu z nas.

 

Carsky posiada wielką zdolność do tworzenia chwytliwych i pamiętnych linii melodycznych. To główny element, który wpływa na korzyść całego albumu. Mimo, że każdy utworów opiera się na podobnych założeniach tzn. mamy do czynienia z zapętlanymi wokalami, podobną energią i wyrazistymi rytmami, nie czyni to z „Make Me Pure” nudnego wydawnictwa.

 

Album „Make Me Pure” to tylko przedsmak muzycznych możliwości, pomysłów i zamiarów Carsky'ego. Jak zapewnia, pracuje już nad nowymi projektami, które na pewno nie poprzestaną na elektronice. Na wielu portalach internetowych czytamy, że Carsky zachwycił publikę swoim debiutanckim singlem „Dreams”. Oczywiście utwór ten znalazł się na ep-ce, jednak warto zwrócić uwagę na inne kompozycje (chociażby "Strait", "Pure") , które są równie dobre i przebojowe, co ich poprzednik.

 

Paweł Karki ma głowę pełną pomysłów. Jeden z koncertów, na którym miałem okazję się pojawić uświadomił mi jak wielkim artystą jest ten producent. Konfrontując brzmienie utworów zawartych na albumie, z tymi które zostały zaprezentowane na koncercie rzeczywiście można mieć pewien niedosyt, co do wykorzystania potencjału kawałków. Z damskim wokalem i dodatkowym instrumentarium zyskały na nowej jakości. Jestem ciekawy czym nas zaskoczy ten zdolny producent, o którym będzie jeszcze głośno.

Mat

1273 artykuły 1 komentarz
Ukończył szkołę muzyczna I Stopnia w klasie tuby. Częste występy publiczne oraz współpraca w orkiestrach dętych pogłębiły w nim chęć kształcenia się w kierunku muzycznym. W 2013 roku rozpoczął studia na kierunku muzykologii w Krakowie. W…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca