Muzyka

Scorpions wracają do Polski

Po znakomitym koncercie w Gdańsku, Scorpions wracają do Polski i tym razem zagrają w Łodzi. Występ odbędzie się 29 lipca 2018 roku w Atlas Arenie.
Mimo, że zespół gra nieprzerwanie od 52. lat, wciąż jest na fali. Sława Rudolfa Schenkera, Klausa Meine i spółki w naszych kraju jest wielka. Nic więc dziwnego, że w tym roku Scorpionsi odsłonili swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Nie stronią także od kontaktu z fanami. Podczas ich ostatniego pobytu w Polsce rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia z ludźmi, czekającymi na nich na ulicy.

- Piątkowe show w ERGO Arenie w Gdańsku było fenomenalne, a polscy fani - jednymi z najlepszych na świecie, dlatego tak chętnie tu gramy. Świetnie, że spotkamy się ponownie już w przyszłym roku - powiedział przed wylotem z Polski Rudolf Schenker ze Scorpions.

Grupa Scorpions to hardrockowa legenda. Kapela sprzedała w czasie swojej kariery ponad 50 milionów płyt. Ostatni studyjny longplay bandu to "Return To Forever" z 2015 roku.

W składzie Scorpions od 2003 roku znajduje się Polak, Paweł Mąciwoda, grający na gitarze basowej. Oprócz niego i do dzisiaj występujących założycieli zespołu - Klausa Meina i Rudolfa Schenkera - skład uzupełniają Matthias Jabs i Mikkey Dee.

Sprzedaż biletów na show w Łodzi rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia, o godzinie 10:00. Wcześniej, bo w środę, 6 grudnia, o godzinie 10:00 poprzez stronę Prestigemjm.com ruszy przedsprzedaż biletów dla członków fanclubu niemieckiej grupy.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca