Hopsin wystąpi w Progresji

Megafon.pl
Megafon.pl
Kategoria muzyka · 6 grudnia 2017

Hopsin, jeden z najbardziej kontrowersyjnych muzyków w hiphopowym świecie, 26 marca pojawi się w warszawskiej Progresji.

Hopsin przez swoją bezkompromisowość skłócony jest z takimi gwiazdami jak Drake, Lil Wayne, Rick Ross czy Tomica Wright, właścicielka Ruthless Records. Artysta na koncie ma pięć studyjnych albumów, a ostatni z nich ("No Shame") premierę miał 24 listopada tego roku. Pierwszym singlem promującym krążek był "The Purge".

Hopsin sceniczny wygląd zawdzięcza charakterystycznym soczewkom, które z biegiem czasu stały się jego znakiem rozpoznawczym. Muzycznie jego klipy osiągają zawrotne liczby wyświetleń na YouTube, w szczególności wideo z serii "Ill Mind of Hopsin".

Sprzedaż biletów: Go-ahead.pl, Biletomat.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Ticketmaster.pl, Progresja.com oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.