Muzyka

Red Bull 3Style w KRAKOWIE!

Red Bull 3Style to wyjątkowe zawody, w którym startują setki DJów z całego świata walczących o miano najlepszego imprezowego specjalisty.

W nadchodzącym roku światowy finał zawodów odbędzie się w Krakowie w dniach od 7 do 11 lutego. Uczestniczyć będzie w nim 27 najlepszych DJów z całego świata, a oceniać ich będzie śmietanka współczesnej tanecznej sceny klubowej. Przedstawiamy pełną listę uczestników oraz skład sędziowski zawodów Red Bull 3Style 2018.

 

Red Bull 3Style to nie tylko prestiżowe zawody DJskie. To globalna platforma, umożliwiająca  publiczne zaprezentowanie swoich umiejętności, wymianę doświadczeń oraz przeżyć. Dzięki nim najbardziej utalentowani DJe mają szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata i rozwój kariery. Red Bull 3Style powstał w 2007 roku w Kanadzie i od tego czasu nieprzerwanie gromadzi wokół siebie oddane środowisko słuchaczy i twórców. To marka, która słynie z sygnowania sobą najlepszych i najgorętszych imprez, przyciągającą setki osób lubiących dobrą zabawę na wysokim poziomie. W nadchodzącym 2018 roku Red Bull 3Style przejmie stolicę Małopolski.

 

Zasady zawodów Red Bull 3Style są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej imprezy na najwyższym poziomie. Każdy grający ma na to zaledwie 15 minut, a zagrany przez niego set musi być zróżnicowany i składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

 

 

W tym roku młodych adeptów DJingu oceniać będą wyjątkowe osobistości świata muzyki. W jury zasiądą  DJ Jazzy Jeff, amerykański DJ i producent, kultowa postać międzynarodowej sceny hip-hop i R&B, znany także ze swojej współpracy z  aktorem Willem Smithem, Nina Las Vegaspochodząca z Australii DJka, producentka, założycielka labelu NLV Records, Skratch Bastid, Kanadyjski DJ i producent, znany ze swoich niepowtarzalnych umiejętności scratchowania i miksowania, od lat związany z zawodami Red Bull 3Style, DJ Crazepochodzący z Nikaragui DJ, trzykrotny mistrz DMC World DJ Championships, który jako jedyny na świecie zdobył ten tytuł rok po roku, oraz DJ Nu-Mark, doskonały turntablista, kolekcjoner winyli, jego kolekcja liczy ponad 35 000 płyt, a jego sety przepełnia miłość do muzyki hip-hop.

 

Już za kilka tygodni zjadą się do Krakowa wyjątkowi DJe z całego świata, zwycięzcy lokalnych finałów Red Bull 3Style. W ciągu ostatnich kilku tygodni Red Bull 3Style zwiedził ponad 24 kraje by znaleźć tych, którzy sprawiają, że publiczność nie chce przestawać tańczyć. W Krakowie usłyszymy pochodzącą z Francji DJ EMI, reprezentanta Holandii DJ IRIE, Czecha DJ Roxtara, pochodzącego ze Szwajcarii DJ Dr. Fad-R, Włocha DJ Damianito. Z Tajlandii przyjedzie Whatdatfrog, z Tajwanu DJ Afro.H.A., z Korei Południowej DJ Emess, z Japonii DJ Rina, z Meksyku DJ Jimmix, Filipiny reprezentować będzie DJ Inbutuin, Indonezję DJ Talisa. Pojawią się też muzyczni goście z Azerbejdżanu Tim, z Brazylii DJ Marquinhos Espinosa, z Chile DJ Diego Zapata, z Kanady DJ Cam B, z Libii DJ Beats, z Niemiec DJ Remake, z Republiki Południowej AfrykiRyan The Dj. Do finału dzięki otrzymaniu dzikich kart zakwalifikowali się także DJ Beast Mode z Australii, DJ Cross z Belgii oraz DJ Jus-Jay z Barbadosu.Polskę reprezentować będzie DJ 69Beats, który zwycięstwo wywalczył w Warszawie we wrześniu tego roku. DJ 69Beats po raz drugi występuje w finale Red Bull 3Style, po tym jak walczył o tytuł Mistrza Świata w Chile w 2016 roku.

Wojtek Kułaga

Wojtek Kułaga

26 Kraków
411 artykułów
Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi bloga Recenzje Wojtka. Jego życie jest mocno związane z muzyką - śpiewa, prowadzi swój kanał na YouTube, gra na gitarze, komponuje. Uwielbia pop i muzykę…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca