Muzyka

Al Bano i Romina Power na dwóch koncertach w Polsce

Duet Al Bano i Romina Power, który zasłynął przebojem "Felicita", znów śpiewa razem i w przyszłym roku odwiedzi Polskę. Występy odbędą się 7 grudnia 2018 roku i 9 grudnia w Ergo Arenie w Gdańsku. Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna.
Po ponad piętnastoletniej nieobecności na scenie Al Bano i Romina Power powrócili, triumfując zarówno w Europie, Ameryce jak i Azji. Dwa jubileuszowe koncerty, jakie dali w Moskwie wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia niestety podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu. Obecnie znów są razem. Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji. Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz serca starych jak i nowych widzów.

Dwa koncerty duet, które odbędą się w 2018 roku, będą jedynymi występami tej włosko-amerykańskiej pary w Polsce. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna, gwarantując wspaniały wieczór - pełen gorących wspomnień ale także nowych wzruszających akcentów muzycznych. Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje jak: "Felicita", "Sempre sempre", "Liberta", "Ci Sara", "Tu soltanto tu", Sharzan", "Nostalgia Canaglia" oraz wiele innych.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży dziś, 22 grudnia 2017 roku, od godz.15:00 na: Makroconcert.pl oraz w Salonach Empik.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca