Muzyka

Natalia Kukulska, BOKKA i Otsochodzi na Spring Breaku

Znamy dziesięciu kolejnych wykonawców, którzy zagrają na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Impreza odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 w Poznaniu.
Udział właśnie potwierdzili Natalia Kukulska, BOKKA, Otsochodzi, Stefan Wesołowski, Stay Nowhere, Ala Zastary, Giorgio Fazer, Kalina, Maniucha i Ksawery oraz Jarecki.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej uznanych wokalistek na polskiej popowej, poszukującej scenie, w 2017 wydała świetnie przyjęty album "Halo Tu Ziemia". Bokka wystąpi na Enea Spring Break promując swój trzeci album, który ukaże się nakładem wytwórni [PIAS]. Otsochodzi to jeden z najgorętszych obecnie wykonawców hiohopowych w Polsce, którego krążek "Nowy Kolor" wydany dla Asfaltu to jedna z najpopularniejszych płyt ubiegłego roku. Stefan Wesołowski to artysta nominowany do Paszportu "Polityki" i zwycięzca (za "Rite Of The End") plebiscytu "Gazety Wyborczej" na najlepszy polski album 2017 roku. Wśród nowych artystów nie zabraknie także świeżych składów z Polski, w tym chwalonego Stay Nowhere (Antena Krzyku), folkowego duetu Maniucha i Ksawery, wspólnego projektu znanych z New People Alicji Boratyn oraz Jakuba Sikory czyli projektu ALA|ZASTARY, duetu Giorgio Fazer (Mateusz Franczak oraz Miron Grzegorkiewicz z formacji JAAA!), Kaliny (świetny debiutancki album "Czyste Szumienie") oraz Jareckiego, który w 2017 zachwycił słuchaczy krążkiem "Za Wysoko".

Wcześniej zapowiedziano, że na Spring Breaku wystąpi Kortez.

W ramach Spring Breaku odbywają się koncerty, panele oraz warsztaty, które organizowane są w różnych miejscach na terenie Poznania. Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Błędowski
Błędowski 17 stycznia 2018, 01:04
Przykro mi
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca