Muzyka

Najlepsze występy na Grammy

Grammy to największe amerykańskie święto muzyki. To jednak nie tylko nagrody, ale i wyjątkowe występy.
Imprezę uświetnili m.in. Kendrick Lamar, który na scenie pojawił się z towarzyszeniem tancerzy w militarnych strojach czy Lady Gaga w białej sukni, przy białym fortepianie z gigantycznymi anielskimi skrzydłami.

Ważny występ dała, Kesha, której na scenie towarzyszyli Cyndi Lauper, Camila Cabello, Julia Michaels, Andra Day oraz Resistance Revival Chorus. Wokalistkę zapowiedziała Janelle Monáe odwołującą się w swej przemowie do ruchu Time's Up.

Z kolei raper Logic wykonał swój zaangażowany numer "1-800-273-8255" ("1-800-273-8255" to autentyczny numer alarmowy, dla osób potrzebujących pomocy, chcących popełnić samobójstwo).

Galę uatrakcyjnił także występ grupy U2, który został zarejestrowany wcześniej na barce na rzece Hudson przy Statui Wolności.

Ponadto Elton John i Miley Cyrus zaśpiewali w duecie "Tiny Dancer", a Sting i Shaggy "Englishman In New York" oraz "Don't Make Me Wait".

SZA zachwyciła wykonaniem "Broken Clocks".

Wielkim zwycięzcą 60. gali, która odbyła się w Nowym Jorku okazał się Bruno Mars, który zdobył 6 statuetek, w tym za album roku ("24K Magic"), nagranie roku ("24K Magic") czy piosenkę roku ("That's What I Like"). Wokalista z pomocą Cardi B także uświetnił imprezę śpiewem i tańcem.

Klipy z występami można znaleźć poniżej.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca