Muzyka

Nowy singel Imagine Dragons

Rockowa formacja Imagine Dragons wróciła z nową piosenką.
Świeży kawałek zespołu nosi tytuł "Next To Me" i można go posłuchać na Spotifyu. Za brzmienie piosenki odpowiada Alex Da Kid.

To pierwsze nagranie kwartetu od czasu ubiegłorocznego albumu "Evolve". Premiera "Next To Me" zbiega się w czasie z ogłoszeniem amerykańskiej trasy koncertowej bandu, która rozpocznie się 5 czerwca w Hartford, w stanie Connecticut.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album "Night Visions" był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny - "Smoke + Mirrors" ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt ("Night Visions" podwójna platyna, "Smoke + Mirrors" złoto). Ich dorobek zamyka longplay "Evolve", który miał premierę w czerwcu 2017 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 22 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca