Muzyka

Koncert Biblii Audio – uroczysty finał w Lublinie

Twórcy Biblii Audio, największego słuchowiska w Europie, zapraszają na uroczysty koncert z okazji 100-lecia powstania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. W wydarzeniu wezmą udział m.in.: Anna Dymna, Stanisław Soyka, Małgorzata Kożuchowska i Jerzy Trela.

 

 

 

Już 26 lutego na scenie sali operowej lubelskiego Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert jubileuszowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego „Ja Jestem”, w trakcie którego zostaną zaprezentowane fragmenty największego w Europie audiobooka – Biblii Audio. Prace nad superprodukcją zostały zakończone w grudniu 2017 roku, a ich efektem jest 113 godzin nagrań tekstów Starego i Nowego Testamentu, granych przez najlepszych polskich aktorów, a także amatorów. W tworzenie audiobooka zaangażowały się również takie osobistości, jak Prymas Polski abp Wojciech Polak i Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich.

 

 

 

Koncert w Lublinie został zorganizowany z okazji 100-lecia powstania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II – uczelnia jest partnerem Biblii Audio. Widzowie będą mogli wysłuchać muzyki symfonicznej wykonanej przez Orkiestrę Trybunału Koronnego, psalmów śpiewanych przez chór KUL-u oraz fragmentów Pisma Świętego czytanych przez największe polskie gwiazdy.

 

W koncercie udział wezmą m.in: Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Wojciech Malajkat i Stanisław Soyka.

 

 

 

Na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce zapraszają ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II oraz Krzysztof Czeczot, producent Biblii Audio.

 

Koncert odbędzie się 26 lutego 2018 r. o godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Bilety w cenie 120, 80, 60 i 40 zł można nabyć w kasie CSK LUBLIN oraz na stronie eventim.pl.

 

_____

„Biblia Audio – superprodukcja” to wyjątkowy audiobook Starego i Nowego Testamentu, z dźwiękami tła nagranymi m.in. w Izraelu. Część nagrań zostało zrealizowanych z udziałem studentów i pracowników KUL-u. Za produkcję odpowiedzialny jest Krzysztof Czeczot i prowadzone przez niego studio dźwiękowe OSORNO. Biblia Audio dostępna jest na pendrive’ach, płytach CD, a od początku lutego – także przez aplikację mobilną.

 

Źródło: www.bibliaaudio.pl

 

 

 

 

od: 22 lutego 2018
do: 26 lutego 2018 Centrum Spotkania Kultur
Lublin

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca