Muzyka

Ansel Elgort będzie śpiewającym Hansem Christianem Andersenem

Ansel Elgort zagra główną rolę w musicalu, którego bohaterem będzie Hans Christian Andersen.
Hansa Christiana Andersena poznamy w musicalu jako młodzieńca, który wpadnie w pułapkę swojej własnej wyobraźni. Za stronę muzyczną projektu odpowiada Stephen Schwartz, który ma na koncie musical wystawiany na Broadwayu "Wicked". David Magee napisze scenariusz. Produkują Craig Zadan i Neil Meron.

Hans Christian Andersen jest autorem powszechnie znanych bajek. Wiele z nich doczekało się filmowych adaptacji żeby wymienić choćby "Nowe szaty cesarza", "Śpiącą królewnę", "Brzydkie kaczątko", czy "Księżniczkę na ziarnku grochu".

Ansel Elgort ma na koncie role w filmach "Niezgodna", "Zbuntowana", "Wierna", "Papierowe miasta" czy "Gwiazd naszych wina". Ostatnio zagrał w obrazach "Baby Driver" i "Jesienni zabójcy".

Artysta na poważnie zajmuje się też muzyką. Jako DJ Amerykanin występuje pod pseudonimem Ansolo. W ubiegłym miesiącu Ansel Elgort opublikował nagranie "Supernova". W piosence słychać, że przerzucił się z muzyki tanecznej na współczesne R&B. Wideo do kawałka nakręcił Colin Tilley, znany ze współpracy z Kendrickiem Lamarem. Teledysk można obejrzeć poniżej.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca