Muzyka

KALINA i jej kryształowy hippie-pop w Poznaniu

KALINA i jej kryształowy hippie-pop w Poznaniu

 

To idealna okazja, by zobaczyć KALINĘ na żywo i posłuchać jej debiutanckiego materiału. Koncert odbędzie się w trzecim dniu festiwalu Enea Spring Break- w sobotę 21 kwietnia, w Scenie Na Piętrze (Perła Stage) o godzinie 22.00. Podczas występu zostaną zaprezentowane kawałki z debiutanckiego krążka "Czyste Szumienie".

 

https://www.facebook.com/events/1665730380188706/

 

KALINA to Nowa Dziewczyna w Mieście, tak ją przedstawił po raz pierwszy Marek Niedźwiecki na antenie Trójki. Po raz pierwszy zaprezentowała swoją twórczość  we wrześniu 2016 roku wydając singiel "Nawet Jeśli", który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów hipnotyzując słuchaczy romantycznym dream popowym brzmieniem. Kolejne single "Pamiętam Cię" oraz "Biuro rzeczy znalezionych" również znalazły się na playlistach radiowych, wprowadzając w znane rejony popu łobuzerski uśmiech miejskiej poezji. Pod koniec września 2017 roku ukazał się album KALINY p.t. "Czyste Szumienie". Ta muzyka to stan umysłu. Przebojowość i melancholia, w której przejrzą się z rozkoszą fani Juliee Cruise, Cliffa Martineza czy Kyle Dixon & Michaela Steina. Autorem większości utworów jest KALINA, a wyprodukował i zaaranżował je Max Skiba znany z polsko-brytyjskiego duetu KDMS.

 

"Rozbudowaliśmy wspólnie z muzykami Czyste Szumienie o siłę brzmienia żywych instrumentów i oczywiście harfę. Lirykę elektroniczną zdominuje band, dając Wam autentyczność prosto z ziemi. Zasilane miłością stworzenie świata, metafizyczna podróż po zakamarkach wspomnień drzemiących w zbiorowej podświadomości, wyjście z mroku do światła. W miejskich baśniach i dziewczyńskich songach odnajdziecie nutę rodzimego kampu, potworów syntezatorowych dream pop’owy romantyczny suicide, a to wszystko zanurzone w akustycznym brzmieniu harfy i celnym brzmieniu całego zespołu stworzy kryształowo hippie-pop’owy, melodyjny przekaz. Tak zaczynamy wiosnę. Zapraszamy".

 

21 kwietnia, godzina 22.00 /Scena Na Piętrze, Poznań

 

więcej informacji:

http://kalinasongs.pl/

http://kalinasongs.pl/posluchaj/

https://www.facebook.com/Kalina.Hlimi.Pawlukiewicz/

 

od: 21 kwietnia 2018, 22:00
do: 21 kwietnia 2018 Scena na Piętrze
Poznań

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca