Muzyka

Donald Trump dziękuje Kanye Westowi

Donald Trump podziękował Kanye Westowi za poparcie, bo najwyraźniej się opłaciło.
Kanye West wyraził ostatnio swe poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa, czym wywołał dość sporo negatywnych komentarzy. Wdzięczność natomiast okazał raperowi sam zainteresowany. Podczas dzisiejszego przemówienia na konwencji National Rifle Association (Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki) prezydent dziękował muzykowi.

- Kanye West najwyraźniej ma posłuch - mówił Donald Trump. - Poparcie wśród Afro-Amerykanów wzrosło z 11 do 22 procent. W ciągu tygodnia. Nie mogłem w to uwierzyć, robiący sondaże też nie mogli uwierzyć. Dziękuje Ci Kanye.

Fragment wystąpienia Donalda Trumpa można zobaczyć poniżej.

Nowa płyta Kanye Westa ma się ukazać 1 czerwca. Trafi na nią 7 piosenek.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn "Time" dwukrotnie zamieścił go na liście "100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie" - w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego dorobek zamyka album "The Life of Pablo" z lutego 2016 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca