Muzyka

ZALEWSKI ŚPIEWA NIEMENA w Krakowie

Good Taste Production zaprasza na wyjątkowy projekt „Zalewski śpiewa Niemena”, który już niedługo ponownie zabrzmi na żywo! Wiosenna trasa koncertowa Krzysztofa Zalewskiego okazała się ogromnym sukcesem. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a publiczność za każdym razem była zachwycona i urzeczona niezwykłą atmosferą. Dzięki tak dużej popularności trasy, mamy przyjemność zaprosić na drugą odsłonę koncertów Krzysztofa Zalewskiego, promujących jego album poświęcony twórczości Czesława Niemena. 


Druga odsłona trasy to wyjątkowa okazja, by ponownie posłuchać na żywo kultowych utworów Niemena w niezwykle interesującej odsłonie. Podczas koncertów pojawią się zarówno znane wszystkim „Dziwny jest ten świat” i „Jednego serca”, jak i te mniej znane „Doloniedola” czy „Pielgrzym”. Dodatkowo zabrzmią także piosenki z poza płyty takie jak „Ode to Venus” i „Sen o Warszawie”. I tym razem solowo w piosenkach Niemena usłyszymy również Natalię i Paulinę Przybysz, a koncerty niezmiennie zagra supergrupa stworzona specjalnie na potrzeby tego albumu w składzie: Krzysztof Zalewski – wokal, gitara; Natalia i Paulina Przybysz – chórek; Jurek Zagórski – gitara; Tomasz Duda – saksofon, flet; Jarosław Jóźwik – instrumenty klawiszowe; Pat Stawiński – bas; Kuba Staruszkiewicz - perkusja

DATA: 2 września 2018
GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Centrum Kongresowe ICE, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

 

 

Wojtek Kułaga

Wojtek Kułaga

26 Kraków
412 artykułów
Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi bloga Recenzje Wojtka. Jego życie jest mocno związane z muzyką - śpiewa, prowadzi swój kanał na YouTube, gra na gitarze, komponuje. Uwielbia pop i muzykę…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Arian
Arian 1 września 2018, 11:59
Najnowszy raport CBOS tylko potwierdził, że disco polo jest bardzo popularnym gatunkiem wśród Polaków. Według badań wynika, że aż 63 % rodaków lubi słuchać właśnie disco polo. CBOS poinformował również, że fanami tego gatunku są osoby o niższym wykształceniu i mieszkańcy wsi.
przysłano: 26 sierpnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca