Muzyka

Ktoś ukradł hity Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło wypuścił mobilną grę, dzięki której można wygrać bilety na wyjątkowy koncert wokalisty.
Dawid Podsiadło jest głównym bohaterem gry. Gracze z najlepszymi wynikami co tydzień wygrywają bilety na jedyny w swoim rodzaju koncert Dawida Podsiadło, na który wstęp będzie możliwy jedynie w ten sposób. Z okazji premiery gry ukazał się klip, który można zobaczyć poniżej.

- Zawsze chciałem mieć swoją grę i teraz kiedy ją w końcu mam, to wcale mi nie do śmiechu - mówi Dawid Podisadło. - Hit Man, człowiek od hitów, ukradł mi prawie wszystkie hity, więc sami rozumiecie, że nie mogę siedzieć bezczynnie.

Projekt stylistyką nawiązuje do kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra. Jej animowany bohater ma równie wiele uroku, co żywy pierwowzór.

Dawid Podsiadło Gra jest dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play. Oprócz możliwości wcielenia się w niej w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, wygrać można wyjątkowe nagrody związane z artystą. Co tydzień, do 9 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami na specjalny koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie na scenie Teatru Narodowego.

Wydarzenie będzie wyjątkowe również ze względu na oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Ponieważ wszystkie pozostałe koncerty artysty w tym roku odbywają się w halach widowiskowych z udziałem wielotysięcznej publiczności, koncert w Teatrze Narodowym będzie jedyną okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni. Warto też podkreślić, że bilety na ten koncert nie będą dostępne w regularnej sprzedaży, więc najlepszy wynik w grze to jedyny sposób, aby się na niego dostać. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem. I tak co tydzień, aż do 9 grudnia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca