Ktoś ukradł hity Dawida Podsiadło

One Love Music Festival 2019

23 listopada 2019

Leningrad

19–20 września 2019

Metallica dla dzieci

Cleo powraca z dwoma płytami

"Yesterday" - film o Beatelsach już na ekranach kin

Lady Pank

14 września 2019–23 listopada 2019

Niemen inaczej

31 sierpnia 2019

Dawid Podsiadło wypuścił mobilną grę, dzięki której można wygrać bilety na wyjątkowy koncert wokalisty.
Dawid Podsiadło jest głównym bohaterem gry. Gracze z najlepszymi wynikami co tydzień wygrywają bilety na jedyny w swoim rodzaju koncert Dawida Podsiadło, na który wstęp będzie możliwy jedynie w ten sposób. Z okazji premiery gry ukazał się klip, który można zobaczyć poniżej.

- Zawsze chciałem mieć swoją grę i teraz kiedy ją w końcu mam, to wcale mi nie do śmiechu - mówi Dawid Podisadło. - Hit Man, człowiek od hitów, ukradł mi prawie wszystkie hity, więc sami rozumiecie, że nie mogę siedzieć bezczynnie.

Projekt stylistyką nawiązuje do kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra. Jej animowany bohater ma równie wiele uroku, co żywy pierwowzór.

Dawid Podsiadło Gra jest dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play. Oprócz możliwości wcielenia się w niej w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, wygrać można wyjątkowe nagrody związane z artystą. Co tydzień, do 9 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami na specjalny koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie na scenie Teatru Narodowego.

Wydarzenie będzie wyjątkowe również ze względu na oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Ponieważ wszystkie pozostałe koncerty artysty w tym roku odbywają się w halach widowiskowych z udziałem wielotysięcznej publiczności, koncert w Teatrze Narodowym będzie jedyną okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni. Warto też podkreślić, że bilety na ten koncert nie będą dostępne w regularnej sprzedaży, więc najlepszy wynik w grze to jedyny sposób, aby się na niego dostać. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem. I tak co tydzień, aż do 9 grudnia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło