Muzyka

KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

Wszystkich miłośników karaibskich i latynoskich rytmów oraz tych, którzy chcieliby miło i aktywnie spędzić czas zapraszamy na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 30 listopada w Klubie Stary Klasztor przy ulicy Purkyniego 1. Podczas tego niezwykłego Andrzejkowego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy. W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza. Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce - Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams. Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami - znany kubańczyk Juan Carlos Hechavarria León oraz wspaniała Yaremi de las Mercedes Kordos. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy klubu - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi będzie można swobodnie się przemieszczać. W Sali Gotyckiej na I piętrze odbywać się będą tańce oraz koncerty. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć. Na parterze w Starym Klasztorze układ restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami lub wywróżyć sobie przyszłość.

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:
- koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
- pokazy wrocławskich szkół tańca
- konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
- taneczne zabawy z animatorami
- integracja ze szkołami tańca i trenerami
- wróżby andrzejkowe
- Dj-sety muzyczne
- specjalne Menu Andrzejkowe

KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

kup bilety WROCŁAW
Klub Muzyczny Stary Klasztor 2018-11-30
30 listopada 2018
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 19 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca