Muzyka

Ich Troje Koncert

17 listopada 2018 zapraszamy Was na przepiękny koncert zespołu Ich Troje ♥

Tej nocy świętujemy także 4-te urodziny HAH Wrocław ♥
W oczekiwaniu na nową miejscówkę i w podziękowaniu za to, że Jesteście z Nami od tylu lat tworzymy ten event. Podczas tej wyjątkowej nocy podamy datę i miejsce otwarcia nowego HAHu :) Przed koncertem oraz po koncercie urodzinowa impreza z DJ'ami.

Do tego 3 sale taneczne, każda z innym rodzajem muzyki.

sala Alternative
sala House
sala la Discoteka

Piękne after party się szykuje :) Ale nie zdradzimy Wam wszystkiego teraz :)

Kochani już dziś zapraszamy Was na tę wyjątkową noc.
Spełniamy Wasze prośby i Nasze poniekąd marzenia ♥
Więcej informacji wkrótce.

Dołączajcie do wydarzenia. Organizować będziemy konkursy z nagrodami, wejściówkami i innymi gadżetami od HAH Wrocław

Po weekendzie ruszy sprzedaż biletów online. Informacje podamy Wam w wydarzeniu.

Ceny biletów.
Pierwsza pula biletów 29 zł / os. - ilość ograniczona
Druga pula biletów 39 zł / os. - ilość ograniczona
Trzecia pula biletów 49 zł / os.
W dniu koncertu ... .

Co nieco o Zespole.

Koncert łódzkiego zespołu Ich Troje w składzie Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski oraz świeża krew z programu The Voice Of Poland Agata Buczkowska. Przez 22 lata zagrali ponad 1,000 koncertów w Polsce i zagranicą. Seria koncertów klubowych to powrót do korzeni zespołu. Laureaci 5 SuperJedynek, zwycięzcy Krajowego festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i absolutni rekordziści sprzedaży płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
=============================================
Na estradzie od 1995 roku, wtedy to Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa postawili w swoim życiu na muzykę i przekazywanie ważnych dla nich treści i emocji przy jej pomocy.

Pierwszą wokalistką została Magdalena Pokora (Femme), z którą zespół nagrał pierwsze 3 krążki („Intro”, „ITI Cd.” oraz „3”). Właśnie na płycie „3” znalazł się niekwestionowany przebój „A wszystko to … bo Ciebie kocham”.

Po 4 latach wspólnej pracy Magda postanowiła nagrywać solo a jej miejsce zajęła pochodząca ze Zduńskiej Woli - Justyna Majkowska.

Rok 2001 to wydanie płyty „Ad. 4” a w konsekwencji tego czas niekończących się sukcesów zespołu: 09.06.2001 - nagroda publiczności na Festiwalu w Opolu za utwór "Powiedz", 21.07.2001 - nagroda publiczności oraz Grand Prix na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, 01.04.2002 - Mikrofony POPCORNU 2001 - 3 statuetki w kategoriach: zespół roku, piosenka roku („Powiedz”) i wokalista roku (Michał Wiśniewski).

Krążek „Ad. 4” z największym przebojem zespołu Ich Troje – „Powiedz” zyskuje sympatię milionów słuchaczy i rozchodzi się w nakładzie ponad 800 tysięcy egzemplarzy otrzymując status multiplatynowej płyty. Nikt w historii polskiej muzyki rozrywkowej nie może poszczycić się takim osiągnięciem.

Po takim sukcesie terminarz zespołu zapełnił się po brzegi a na każdym z koncertów bawiło się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy sympatyków.

Kolejny rok również obfituje w nagrody. Podczas XXXIX Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Ich Troje zdobywa aż cztery SUPERJEDYNKI w kategoriach: najlepszy zespół, przebój roku ("Powiedz"), najlepsza płyta popowa ("AD.4") oraz wydarzenie roku (sukces zespołu Ich Troje). 6 października 2002 roku Michał otrzymuje nagrodę podczas XI Festiwalu Videoclipów YACH FILM 2002 za najlepszą kreację aktorską w teledysku "Tango straconych".

W 2002 roku na rynku pojawia się piąty już krążek zespołu „Po piąte … a niech gadają”.

Podczas opolskiego Festiwalu w 2003 roku zespół odbiera kolejną SUPERJEDYNKĘ za "płytę pop".

25 stycznia 2003 w studiu S1 Telewizji Polskiej odbywa się pierwszy Polski Finał Konkursu Eurowizji. Telewidzowie w systemie Audiotele decydują o tym, że na Łotwie nasz kraj będzie reprezentował zespół Ich Troje z piosenką "Keine Grenzen". Podczas finału w Rydze zespół zajmuje bardzo dobre 7. miejsce.

Po finale z zespołem rozstaje się Justyna Majkowska a jej miejsce zajmuje Anna Świątczak.

W 2004 roku na rynku pojawia się płyta „6-ty ostatni przystanek”, która miała być zapowiedzią zakończenia działalności zespołu, a w 2007 na polski rynek trafia krążek „7 grzechów głównych” z promującym go utworem „Bóg jest miłością”.

Lata 2005 – 2007 to 3 wielkie trasy koncertowe z gigantyczną, ruchomą sceną i niezwykłymi efektami świetlno - pirotechnicznymi: trasa zagrana podczas wyborów samorządowych, trasa przy współpracy z siecią komórkową Sami Swoi w roku 2006 oraz ubiegłoroczna trasa Avans Tour. Pomiędzy koncertowaniem w kraju zespół wielokrotnie odwiedza również Polonię w USA i Kanadzie przemierzając tysiące kilometrów od wschodniego po zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej.

W 2006 roku zespół ponownie bierze udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji, które tak jak przed trzema laty – wygrywa. Podczas koncertu półfinałowego w Atenach zajmuje 11. miejsce i niestety nie kwalifikuje się do ścisłego finału.

Wczesną zimą 2008 roku zespół wydał kolejną – ósmą płytę zatytułowaną „Ósmy obcy pasażer”, którą promuje singiel „Play In Team”, będący swoistym „skokiem w bok” zespołu Ich Troje ze względu na dość nietypową – dance’ową stylistykę, będącą dziełem Alexa White’a współpracującego przez wiele lat z DJ Bobo.

Ich Troje Koncert

kup bilety WROCŁAW
Stadion Wrocław 2018-11-17
17 listopada 2018
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 21 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca