Muzyka

Natalia Sikora "Tribute to Mira Kubasińska"

Natalia Sikora „Tribute to Mira Kubasińska”

Piosenkarka i aktorka o niepowtarzalnym, mocnym głosie w  niezapomnianych przebojach Tadeusza Nalepy, śpiewanych niegdyś przez Mirę Kubasińską. Radio Wrocław zaprasza na muzyczne spotkanie z Natalią Sikorą w koncercie „Tribute to Mira Kubasińska” do Sali Koncertowej Radia Wrocław 24 lutego o godz. 18.00.

Natalia Sikora, zwyciężczyni II edycji The Voice of Poland, wydała już pięć płyt. Na ostatnim albumie podjęła się nagrania materiału legendarnej grupy Breakout w hołdzie dla Miry Kubasińskiej. Nad całością projektu czuwał Winicjusz Chróst, a do nagrań przystąpili najlepsi z najlepszych: Krzysztof Dłutowski – pamiętający i współtworzący Breakout i Blackout, Dariusz Kozakiewicz – przyjaciel i gitarzysta Tadeusza Nalepy, Dariusz Samoraj, Vlodi Tafel i Jarek Bączkowski.

Program „Tribute to Mira” to koncertowy materiał z płyty wdanej w maju 2018 roku pod tym samym tytułem przez wytwórnię MTJ.

Radio Wrocław i Natalia Sikora zapraszają  w sentymentalną podróż muzyczną niezapomnianych przebojów zespołu Breakout .  Na gitarze podczas wrocławskiego koncertu zobaczymy  Dariusza Kozakiewicza- przyjaciela i gitarzystę Tadeusza Nalepy.

Natalia Sikora

„Tribute to Mira Kubasińska”

24 lutego 2019, godz. 18.00

Sala Koncertowa Radia Wrocław

Natalia Sikora "Tribute to Mira Kubasińska"

bilety niedostępne WROCŁAW
Sala Koncertowa Radia Wrocław 2019-02-24
24 lutego 2019
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 24 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca