Muzyka

Enigma

ENIGMA wystąpi na żywo po raz pierwszy w Polsce!

Po raz pierwszy w historii elektroniczny projekt muzyczny MICHAELA CRETU zawita na polskie sceny!  Oryginalne głosy ENIGMY: ANDRU DONALDS, ANGEL X oraz FOX LIMA ponownie zjednoczą się, aby spotkać się z fanami w 7 miastach w Polsce! Wszystko to podczas jedynej w swoim rodzaju fenomenalnej trasy koncertowej i wyjątkowych show na żywo w: Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Łodzi i Poznaniu.

Od początku istnienia zespołu ENIGMA wydała aż 7 albumów studyjnych. Sprzedaż płyt na całym świecie osiągnęła liczbę ponad 70 milionów egzemplarzy. Grupa otrzymała 3 nominacje do nagród Grammy oraz w sumie ponad 100 złotych jak i platynowych krążków. ENIGMA pojawiła się również ponad 50 razy na pierwszym miejscu, światowych list przebojów! Ich muzyka uzależnia, jest transowa i zarazem niezwykle entuzjastyczna. Artyści eksperymentują z różnymi stylami muzycznymi. Wykorzystują również śpiewy gregoriańskie, psalmy etniczne, dzwony kościelne, organy i podobne instrumenty tworząc bardzo specyficzne, klimatyczne i wręcz psychodeliczne dźwięki. Oglądanie koncertu na żywo dodatkowo umożliwia bezpośrednie obcowanie z wielkim talentem twórczym, jaki posiadają muzycy z tej grupy. Trasa koncertowa wzbogacona będzie udziałem orkiestry oraz licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworów to osobna produkcja. Utworom towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów scenicznych artystów którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji.

Sukces ENIGMY był i jest inspiracją dla wielu artystów i producentów, w tym znanym na całym świecie Chóru GREGORIAN, który wykonuje współczesne popowe i rockowe utwory inspirowane gregoriańskim stylem.

Podczas trasy koncertowej 2019 artyści wykonają w towarzystwie potężnych brzmień WSZYSTKIE największe hity ENIGMY. W programie znajdzie się ponad dwadzieścia utworów z różnych albumów, w tym "The Rivers of Belief" z pierwszego albumu "MCMXC A.D" aż do utworu "Amen" nagranego w ostatnim albumie "The Fall of Live of a Rebel Angel".

Ta trasa to wielowymiarowe show! To duchowa podróż w dźwięki, obrazy, światła i zmysły!

kup bilety KRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre 2019-03-29
kup bilety ZABRZE
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu 2019-03-30
kup bilety WROCŁAW
Sala Audytoryjna w WCK 2019-03-31
kup bilety WARSZAWA
Teatr Muzyczny Roma 2019-04-01
kup bilety POZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań 2019-04-04
kup bilety ŁÓDŹ
Teatr Wielki 2019-04-03
kup bilety GDYNIA
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej 2019-04-02
od: 29 marca 2019
do: 4 kwietnia 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 21 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca