Muzyka

Original enigma voices

ORIGINAL ENIGMA VOICES

3 nominacje do nagród Grammy, 70 milionów sprzedanych płyt, ponad 100 złotych i platynowych krążków - to tylkoczęść sukcesów projektu ENIGMA. Przytłaczająca rekordowa sprzedaż, a jednocześnie tajemnicze twarzewykonawców sprawiły, że ENIGMA stała się jednym z najpopularniejszych i najbardziej mistycznych projektówmuzycznych ostatnich dziesięcioleci. Pomimo imponujących liczb, grupa nigdy wcześniej nie koncertowała.

Już wkrótce na przełomie marca i kwietnia 2019 roku, zespół składający się z oryginalnych głosów ENIGMY m.in. ANDRU DONALDS, ANGEL X, FOX LIMA, wykona największe hity grupy w towarzystwie POLSKIEJ ORKIESTRY MUZYKI FILMOWEJ oraz nowych, świeżych i  potężnych brzmień. W programie znajdzie się ponad 20 utworów z różnych albumów w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel. Wszystko to podczas jedynej w swoim rodzaju fenomenalnej trasy koncertowej i wyjątkowych show na żywo w 7 miastach: Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Łodzi i Poznaniu.

 

Założony w 1980 roku przez niemieckiego producenta MICHAELA CRETU, projekt ENIGMA przyciągnął miliony słuchaczy unikalnymi i kultowymi dźwiękami, które są nieporównywalne z żadnymi innymi. ENIGMA pojawiła się ponad 50 razy na pierwszym miejscu, światowych list przebojów! Ich muzyka uzależnia, jest transowa i zarazem niezwykle entuzjastyczna. Sukces ENIGMY był i jest inspiracją dla wielu artystów i producentów, w tym znanym na całym świecie Chóru GREGORIAN, który wykonuje współczesne popowe i rockowe utwory inspirowane gregoriańskim stylem.

 

Zespół eksperymentuje z różnymi stylami muzycznymi. Wykorzystując również śpiewy gregoriańskie, psalmy etniczne, dzwony kościelne, organy i podobne instrumenty tworząc bardzo specyficzne, klimatyczne i wręcz psychodeliczne dźwięki. Oglądanie koncertu na żywo dodatkowo umożliwia bezpośrednie obcowanie z wielkim talentem twórczym, jaki posiadają muzycy z tej grupy.

 

Trasa koncertowa 2019 będzie wzbogacona licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworu to wręcz osobna produkcja. Muzyce towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów artystów – którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji. Ta trasa to wielowymiarowe show! To duchowa podróż w dźwięki, obrazy, światła i zmysły!

kup bilety KRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre 2019-03-29
kup bilety ZABRZE
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu 2019-03-30
kup bilety WROCŁAW
Sala Audytoryjna w WCK 2019-03-31
kup bilety WARSZAWA
Teatr Muzyczny Roma 2019-04-01
kup bilety POZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań 2019-04-04
kup bilety ŁÓDŹ
Teatr Wielki 2019-04-03
kup bilety GDYNIA
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej 2019-04-02
od: 29 marca 2019
do: 4 kwietnia 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 5 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca