Muzyka

21 Savage przyznał, że urodził się w Londynie

Prawnicy rapera przyznali, że nie ma on amerykańskiego obywatelstwa i że wbrew powszechnym informacjom nie urodził się w Atlancie, lecz w Londynie.
Ewidentnie 21 Savage chciał żeby ludzie wierzyli, iż pochodzi z Atlanty, gdyż nigdy nie wypowiadał się na temat swojego dzieciństwa w Londynie, ani nie starał się skorygować błędnych informacji na jego temat choćby ma wikipedii. Teraz prawnicy przyznali, że artysta urodził się w londyńskiej dzielnicy Newham. Do Stanów Zjednoczonych wyjechał mając 7 lat. W 2017 roku 21 Savage złożył podanie o wizę po tym jak "zorientował się, że jest mu potrzebna".

Prawnicy podkreślają również, że Urząd Imigracyjny podaje nieprawdziwe informacje dotyczące wcześniejszego skazania rapera za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze U.S. Immigration and Customs Enforcement zatrzymali rapera 3 lutego w Atlancie "w ramach zaplanowanej wcześniej operacji". Rzecznik Urzędu Imigracyjny Brian Cox poinformował, że zatrzymanie związane jest z brakiem aktualnej wizy rapera. Shayaa Bin Abraham-Joseph znany światu jako 21 Savage jest obywatelem Wielkiej Brytanii. Twórca przyjechał do Stanów Zjednoczonych w 2005 roku. Jego wiza straciła ważność rok później.

21 Savage ostatni album "I Am > I Was" wydał w grudniu 2018 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca