Muzyka

Nosowska na tłusto i basta

NOSOWSKA - NA TŁUSTO I BASTA
TRASA 2019


Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawę i Łódź – bilety na te koncerty trafią do sprzedaży 15 października 2018 roku. Szczegółowe informacje dostępne na www.goodtaste.pl.


Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.


Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.


Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”.  Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA. 
Do zobaczenia na koncertach!NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA:

08.02.2019 - Wrocław / A2

09.02.2019 - Katowice / MCK

10.02.2019 - Kraków / Klub Studio

16.02.2019 - Gdańsk / Stary Maneż
17.02.2019 - Poznań / Sala Ziemi MTP

27.02.2019 - Warszawa / Torwar
02.03.2019 - Łódź / Klub WytwórniaRegulamin wydarzeń dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA

kup bilety ŁÓDŹ
Klub Wytwórnia 2019-03-02
od: 27 lutego 2019
do: 2 marca 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 26 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca