Muzyka

FORCED TO MODE - THE DEVOTIONAL TRIBUTE TO DEPECHE MODE

Berliński zespół FORCED TO MODE to prawdziwa gratka dla fanów DEPECHE MODE.

Po gorącym przyjęciu przez polską publiczność na jesiennym koncercie, wiadomo było, że wrócą ponownie. I tak się stało ! 1 marca widzimy się zatem na koncercie FORCED DE MODE w klubie Wiatrak w Zabrzu.

"Forced To Mode" to projekt muzyczny zapoczątkowany w 2011 roku przez berliński zespół Forced Movement. Powstał on w hołdzie dla kultowej grupy Depeche Mode. F2M często jest przez fanów i krytyków uważany za najlepszy coverband brytyjskiej legendy muzyki elektronicznej. Co wyróżniło go spośród innych tego typu inicjatyw? Koncerty pod banderą "Devotional Tribute" grane przez F2M wyróżniają się światowej klasy poziomem. Każde show na długo pozostaje w pamięci fanów. Zaskakujące zbliżenie do oryginału, perfekcjonistyczna dbałość o szczegóły i wulkan energii artystów decydują o unikatowości Forced to Mode. Pierwsze koncerty F2M były w dużej mierze inspirowane trasą "Devotional Tour", którą Depeche Mode odbyło w 1993 roku. Przez ostatnie lata zespół nieustannie powiększał swój repertuar. We wrześniu 2014, w 30-stą rocznicę powstania albumu "Some Great Reward" z takimi hitami jak "People are People" oraz "Master & Servant", muzycy z F2M po raz pierwszy wykonali utwory z tego krążka. Wiosną 2015 zespół wykonał na scenie kawałki z najpopularniejszego albumu DM "Violator" w oryginalnej "tracklist". Repertuar F2M obejmuje ponad 50 tytułów obejmujących wszystkie dekady twórczości legendarnych Anglików. I jak na razie, końca nie widać...

UWAGA Koncerty Forced To Mode sprzedają się świetnie a nawet wyprzedają całkowicie! Dlatego, kto chce załapać, niech jak najszybciej postara się o bilety. Nie możemy się doczekać.

FORCED TO MODE - THE DEVOTIONAL TRIBUTE TO DEPECHE MODE

bilety niedostępne ZABRZE
Klub CK Wiatrak 2019-03-01
1 marca 2019
ZABRZE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca