Muzyka

Ruki Vverh

Klub Progresja serdecznie zaprasza na koncert rosyjskiego zespołu Ruki Vverh! Zespół wystąpi już 10 marca!

Zespół muzyczny „Ruki Vverh!” Po raz pierwszy został zauważony w 1995 roku. Zespół stał się znany dzięki swoim hitom «Baby» i «Student». Szybko rozwijając się wydał swój pierwszy album «Breath Steady!» (1997), dzięki czemu trafił na pierwsze miejsca listy przebojów. Pokolenie z lat 90. pamięta najlepsze i najbardziej znane utwory m. in. «My Little Baby», «Not Your Lips» i wiele innych. Romantyczna piosenka „Dreaming of You, Only” wciąż podbija serca kochanków.

W skład zespołu wchodzą kluczowi artyści Sergey Zhukov i Aleksey Potehin. Już po kilku latach popularny zespół otrzymał ogromną liczbę nagród muzycznych. Wśród nich są złote, platynowe i srebrne krążki, nagrody za znaczący wkład w rosyjski rynek muzyki rozrywkowej, nagrodę „Złotego gramofonu”, nagrodę „Pieśń roku”, „Nagrodę MUZ-TV” i wiele innych.

Kreatywność „Ruki Vverh!” pozwoliła im na produkcję nowych hitów i tras koncertowych w Rosji i na świecie. Wielu mogło pozazdrościć takiego sukcesu Siergiejowi i Aleksiejowi. Gdy pojawiają się na scenie sprawiają, że publiczność szaleje. Ich piosenki sprawiają, że tańczysz całą noc, a teksty niektórych kompozycji wprowadzają w nastrój sentymentalny.

W 2005 roku zespół wydał album „Fuckin ‚Rock’n’Roll”. Od 2006 roku zespół koncertował z Siergiejem Żukowem i zespołem baletowym Street Jazz. W kwietniu 2018 roku na Stadionie Olimpijskim w Moskwie odbyły się dwa jubileuszowe koncerty „Ruki Vverh! The Best of 20 Years! », które zgromadziły ponad 60 000 fanów.

Po wielu latach na scenie zespół „Ruki Vverh!” z powodzeniem kontynuuje występy i szerzy dobre wibracje oraz gorączkę tańca nie tylko wśród oddanych fanów z lat 90., ale także wśród współczesnej młodzieży. Jego hity są dobrze znane i lubiane przez wiele osób bez względu na wiek czy status społeczny.

Kroshka moja!

Ruki Vverh

bilety niedostępne WARSZAWA
Progresja 2019-03-10
10 marca 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 10 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca