Muzyka

Mac DeMarco prawie jak Oasis

Mac DeMarco opublikował piosenkę "All of Our Yesterdays" promującą czwarty album "Here Comes The Cowboy".
Premiera krążka zaplanowana jest na 10 maja. "Here Comes The Cowboy" to następca wydanego w 2017 "This Old Dog", na którym - jak można było przeczytać na łamach "Entertainment Weekly" - największy romantyk świata zawarł najbardziej romantyczne dźwięki. "Here Comes The Cowboy" to pierwsza płyta, która ukaże się w ramach wytwórni założonej przez artystę, Mac's Record Label.

- "All of Our Yesterdays" to była pierwsza piosenka, którą napisałem na nową płytę - mówi Mac DeMarco. - Większość pozostałych piosenek została napisana w listopadzie, tuż przed wyjazdem w trasę po Europie, a ta siedem czy osiem miesięcy wcześniej. Zwrot "All of Our Yesterdays" ("wszystkie nasze wczorajsze dni") pochodzi z "Makbeta" Szekspira. Jest też chyba odcinek "Star Trek" z 1969 roku pod tym samym tytułem. Przed napisaniem tej piosenki widziałem film dokumentalny o Oasis i próbowałem napisać rockandrollowy hit z miłości do tego zespołu. Niezbyt mi się to udało, ale cieszę się z tej piosenki.

"Here Comes The Cowboy" powstało w Jizz Jazz Studios w Los Angeles podczas dwóch pierwszych tygodni wyjątkowo deszczowego stycznia 2019. Mac DeMarco gra niemal na każdym instrumencie, z wyłączeniem klawiszy w kilku utworach - tam mógł liczyć na wsparcie przyjaciela i muzyka z trasy zarazem, Aleca Meena. Przy miksie artysta współpracował z inżynierem dźwięku, Joe Santarpią.

"Here Comes The Cowboy" lista utworów:
1.Here Comes The Cowboy
2. Nobody
3. Finally Alone
4. Little Dogs March
5. Preoccupied
6. Choo Choo
7. K
8. Heart to Heart
9. Hey Cowgirl
10. On the Square
11. All of Our Yesterdays
12. Skyless Moon
13. Baby Bye Bye


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca