Muzyka

MELA KOTELUK w KRAKOWIE!

W związku z chorobą artystyki koncert został przełożony na 9 kwietnia 2019. Zakupione bilety zachowują  swoją ważność, ewentualnych zwrotów można dokonywać w miejscach ich zakupu. 

  

"Migawka" Meli Koteluk zdobyła Fryderyka za najlepszy album pop alternatywny w 2018 r. Tym razem po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela Koteluk wyrusza w wiosenną trasę "Migawka '19" i nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach oraz podczas festiwali.   

  

W pierwszej odsłonie trasy znajdują się takie miasta jak: Kraków, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Poznań, Łódź i Wrocław - ogłoszenie kolejnych koncertów już niebawem.   

Migawka to trzecia płyta Meli, którą artystka wróciła po przerwie i która w warstwie tekstowej porusza trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. Album ukazał się 9 listopada 2018 roku i zapowiedziały go dwa single: "Odprowadź" i "Ogniwo".  Dwie poprzednie płyty "Spadochron" i "Migracje" zdobyły status podwójnie platynowych płyt.   

Ogniwo - https://www.youtube.com/watch?v=1ws2aKH-7DY   

 

MELA KOTELUK trasa koncertowa MIGAWKA '19 // ZMIANA TERMINU 

9 kwietnia  2019 (wtorek), godz. 20:00  

Klub Studio, ul. Budryka 4 

Bilety w cenach:   

ulgowe: 65 zł / normalne: 75 zł  

balkon: 120 zł  

online:  

  

Bilety dostępne również w Klub Filutek, ul. Rostafińskiego 10, w godzinach funkcjonowania klubu.   

****** 

  

 

 

Wojtek Kułaga

Wojtek Kułaga

26 Kraków
412 artykułów
Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi bloga Recenzje Wojtka. Jego życie jest mocno związane z muzyką - śpiewa, prowadzi swój kanał na YouTube, gra na gitarze, komponuje. Uwielbia pop i muzykę…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca