Muzyka

Piotr Cugowski zachęca by z nim zostać

"Zostań ze mną" to drugi solowy singel Piotra Cugowskiego.
W teledysku przedstawiona jest historia kobiety i mężczyzny, którzy każdy na swój sposób przeżywają samotność. Ujęcia przedstawione są w dwóch kadrach, w których pojawiają się analogiczne sceny, dające wrażenie bliskości bohaterów. W rzeczywistości to dwa równoległe światy - jego i jej, w których tak naprawdę każdy jest sam.

Poprzedni Singel Piotra - "Kto nie kochał" ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 mln razy okrywając się statusem Złotej Płyty.

Singel "Zostań ze mną" (POSŁUCHAJ)opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania ("Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem - zostań ze mną"). Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem. Płyta Piotra ukaże się jesienią 2019 nakładem Sony Music Poland.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca