Muzyka

Fest Festival

NOWE OGŁOSZENIE Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Holak, Smolasty i Rau w ramach muzycznego projektu Coca-Coli dołączają do składu FEST Festival!

Na festiwalowej mapie Polski powstał właśnie nowy, obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów muzycznego szaleństwa - FEST Festival! Headlinerami festiwalu są Wu-Tang Clan oraz Disclosure! W dniach 23-24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie wystąpią również: Little Dragon, Lost Frequencies, Vitalic pres. Dima (LIVE), Róisín Murphy, Sokół, Kero Kero Bonito, Viagra Boys, JMSN, projekt „Albo inaczej” (Krystyna Prońko, Ten Typ Mes, Miuosh, Natalia Nykiel, Rosalie., Piotr Zioła, Te-Tris, Emil Blef oraz DJ Black Belt Greg), Paweł Domagała, Meute, Tulia, Bedoes, Arek Kłusowski, BARANOVSKi, atem, Bleeding Moses, blunt razor, Funkasanki, Honeycomb, Jagoda Kret, KOLORY, Mgły, RAT KRU, Leszek Stanek, Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Holak, Smolasty, Rau. Więcej ogłoszeń już wkrótce. FEST Festival bilety już w sprzedaży!

Fest Festival - muzyczne widowisko,

jakiego jeszcze w Polsce nie było!

 

Fest Festival – wakacyjne szaleństwo,  bez kompromisów.

 

Już w sierpniu tego roku na terenie Parku Śląskiego, który liczy ponad 535 hektarów odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Muzyczne święto rozpocznie się w piątek 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Jak dodają organizatorzy - chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi.

 

Pierwsi artyści festiwalu.

 

Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów gwiazdami festiwalu są Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic pres. Dima (LIVE). Legendarna hip-hopowa grupa z USA, szwedzki zespół z gatunku synth pop, belgijski producent i ikona francuskiego electro to mocny dowód na to, że program muzyczny będzie wyróżniać różnorodność, a to dopiero niewielka część ogłoszonego line-upu.

 

Fest Festival to znaczy Fest Program.

 

Program Fest Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. Na uczestników będzie czekało pięć różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. W Parku Śląskim, czyli jednym z największych miejskich parków w Europie, powstanie specjalna infrastruktura festiwalowa. Na tym ogromnym, zielonym terenie każdy z festiwalowiczów z pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Obok muzycznych scen staną przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe, a także pojawią się aktywności związane z teatrem czy sztukami wizualnymi. Podczas Fest Festival-u obecni będą przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych, a do tego - na miejscu powstanie ogromne pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami.

Kup bilet już dziś!

 

Wraz z ogłoszeniem wydarzenia do sprzedaży trafiły bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w pierwszej puli “early bird” już od 229 złotych, zaś bilety jednodniowe od 129 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.

FEST Festival - dzień drugi

bilety niedostępne CHORZÓW
Park Śląski 2019-08-24
od: 23 sierpnia 2019
do: 24 sierpnia 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 17 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca