Muzyka

Gothboiclique

Gothboiclique w składzie:
Wicca Phase Springs Eternal
Cold Hart
Horse Head
Yawns
Fish Narc
Mackned

GothBoiClique, jeden z najbardziej intrygujących amerykański kolektywów, reprezentujących nurty emo rapu, cloud rapu i melodyjnego trapu, zagra w Warszawie. Grupa w składzie Wicca Phase Springs Eternal, Cold Hart, Horse Head, Yawns, Fish Narc i Mackned wystąpi 3 czerwca w klubie Hydrozagadka.

GBC powstał na przełomie 2012 i 2013 roku z inicjatywy Wicca Phase Springs Eternala, Cold Harta i Horse Heada. Każdy z dziewięciu artystów, zrzeszonych w tym elitarnym klubie, ma za sobą wyjątkową muzyczną ścieżkę. Doświadczenie zdobyte we wcześniejszych projektach, inspiracje pochodzące od wielu źródeł  i gatunków stały się nośnikiem niezwykle szczerych tekstów. Ich współpraca, do której dorowadziło spotkanie na Twitterze, od lat wskazuje nowe kierunki w undergroundzie. Przełomem w działalności grupy było dołączenie do GBC Lil Peepa, dzięki któremu kolektyw zyskał międzynarodowy rozgłos i urósł do miana kultowego.

Twórczość GothBoiClique jest mocno zakorzeniona w tematach osamotnienia, ucieczki i poszukiwania ukojenia. Teksty ich piosenek znajdują się na ustach oddanych fanów z całego świata, a ich nagrania przekraczają miliony odsłuchów w serwisach SoundCloud i YouTube. Koncert w warszawskiej Hydrozagadce stwarza niepowtarzalną okazję do spotkania z artystami, będącymi głosem młodego pokolenia.

Gothboiclique

kup bilety WARSZAWA
Hydrozagadka 2019-06-03
3 czerwca 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 17 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca