Muzyka

Grzegorz Hyży i Jarosław Boberek w dubbingu "Playmobil. Film"

W "Playmobil. Film" usłyszymy muzyka i wokalistę Grzegorza Hyżego oraz niekwestionowanego króla dubbingu Jarosława Boberka.
Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę - Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL(R). Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal - wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL(R). Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Krwawobrodego. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki - Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Mikrobot. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL(R) nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów - od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe - trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL(R) zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy - figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL(R) to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach - od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Drugi album Grzegorza Hyżego "Momenty" ukazał się w 2017 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca