Muzyka

90' Festival

Szósta edycja największego wydarzenia muzycznego z niepowtarzalnym klimatem i muzyką lat 90, powraca do Bielska-Białej – miejsca, w którym w 2014 roku rozpoczęła się wspaniała festiwalowa historia! ❤

90′ Festival to machina, która od lat reaktywuje największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Już pięć festiwalu udowodniły, iż są to muzyczne legendy, które powróciły na scenę, tworząc jeden z największych letnich, festiwali muzycznych festiwali w Polsce!

Zadbaliśmy o to, by doznania muzyczne 90’ Festival w 2019 roku znów przeniosły wszystkich uczestników do czasów, gdy większość wolnych chwil  spędzało się z rówieśnikami na świeżym powietrzu a pierwsze zagraniczne stacje muzyczne wyznaczały trendy ówczesnych notowań list przebojów.

W Bielsku-Białej wystąpią m.in.

???? Dr Alban,

???? Fun Factory,

???? Masterboy& Beatrix Delgado,

???? Brooklyn Bounce,

???? Captain Jack,

???? NANA,

???? C-Block,

???? I&I,

I inni

Dzięki nim na płycie stadionu zabrzmią takie hity jak ,,Are you ready”, ,,Celebration”, ,,It’s my life” , ,,Lonely”, „So Strung out” i inne, które dominowały w dyskotekach i rozgłośniach radiowych lat 90’. Imprezę rozkręci niezawodny, jedyny polski rezydent 90festival - DJ MARCO. ????????

To będzie niezapomniana podróż do kolorowych lat 90-tych! 20 lipca baw się z nami na Stadionie Miejskim w Bielsku Białej.

90’ Festival jako pierwsza impreza muzyczna zagości na nowoczesnym Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, który został oddany do użytkowania w 2016 roku.

Na imprezę zaprasza Miasto Bielsko-Biała. Organizacja: Bardziej Kreatywni.

 

90' Festival

kup bilety BIELSKO BIAŁA
Stadion Miejski w Bielsku-Białej 2019-07-20
20 lipca 2019
BIELSKO BIAŁA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca