Muzyka

zimnv na Feed Your Head Festival w Poznaniu

 

zimnv to jedno z muzycznych odkryć tego roku – wpadające w ucho melodie i przemyślane teksty piosenek. Powstały w 2018 roku zespół wydał niedawno swój pierwszy studyjny album Ślady Czereśni i sukcesywnie zdobywa coraz więcej fanów oraz pochlebnych recenzji.

 

Choć aktywnym zespołem są dopiero od roku, zgromadzili do tej pory sporą rzeszę entuzjastów swojej twórczości, którzy cenią ich za autentyczność. Są szczerzy w tym, co tworzą i konsekwentni w tym, co robią. Wciąż poszerzają swoje muzyczne horyzonty.

 

W sobotę, 17 sierpnia, zespół zagra w Parku Wilsona w Poznaniu. Poza zimnv na scenie wystąpią też: Kasia Tontor, Alpha. i Francis Tuan. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Z mediów społecznościowych wiemy, że od jakiegoś czasu zimnv pracują nad nowym teledyskiem do singla Września. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć premierowy materiał.

 

 

 

zimnv

 

Kuba Zimny – frontman, autor tekstów i wokalista – którego nazwisku zespół zawdzięcza swoją gorącą nazwę.

 

Marcin Godek (gitary i bas), Mat Tomasik (perkusja, bity) oraz Kuba Zimny grają wspólnie od stycznia 2018 roku. Ich muzyka jest wypadkową szerokich inspiracji wszystkich członków zespołu. W muzyce zimnv można poczuć świeży powiew energii z pogranicza alternatywy, popu i indie. Trójka muzyków tworzy taneczne gitarowe kompozycje skąpane  w   warstwie   przestrzennych  syntezatorów i energetycznych partii perkusyjnych. Za ciepłym, kojącym głosem wokalisty i pozornie prostymi tekstami można znaleźć liczne nawiązania do popkultury i podwójne dna.

 

 

FACEBOOK /@zimnv 

INSTAGRAM /@zimnvband 

YOUTUBE /@zimnv

 

 

FACEBOOK /@zimnv 

INSTAGRAM /@zimnvband 

YOUTUBE /@zimnv

od: 17 sierpnia 2019
do: 17 sierpnia 2019 Park Wilsona
Poznań

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 sierpnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca