Muzyka

The Lumineers zaprezentują film "III" w Toronto

Podczas Festiwalu Filmowego w Toronto odbędzie się premiera filmu "III" - wizualnej prezentacji najnowszego albumu The Lumineers. Krążek o tym samym tytule trafi do sklepów 13 września 2019.
Uroczysty pokaz filmu w reżyserii Kevina Phillipsa odbędzie się 8 września. W trzech rozdziałach korespondujących z 10 utworami z albumu, film opowiada historię fikcyjnej rodziny z klasy robotniczej mieszkającej w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Początkową inspiracją była historia rodziny wokalisty The Lumineers, Wesleya Schultza. Schultz wspólnie z perkusistą i pianistą Jeremiahem Fraitsem stworzyli historię, którą wyreżyserował Kevim Phillips ("Super Dark Times"). W filmie występują m.in. debiutująca na wielkim ekranie Anna Cordell, Nick Stahl ("Terminator 3: Bunt maszyn") i Charlie Tahan ("Ozark") jako matka, syn i wnuk z rodziny Sparks. Producentami wszystkich utworów są Schultz i Fraites, którzy wspólnie z managerem Berniem Cahillem pełnią również funkcję producentów wykonawczych filmu. Zdjęcia powstały w Portland w stanie Oregon.

Nowy album The Lumineers "III" ukaże się 13 września 2019.

- Film, który pokażemy w Toronto, opowiada o kobiecie, która przez uzależnienie trafiła na odwyk, do więzienia, a obecnie od ponad roku jest bezrobotna. Próbowaliśmy po prostu stworzyć krótki metraż, w którym album będzie pełnił rolę narratora. W najśmielszych snach nie spodziewałem się, że trafimy na jeden z czołowych festiwali filmowych - opowiada Wesley Schultz.

"III" to trzeci album The Lumineers, w składzie którego, poza Wesleyem Schultzem i Jeremiahem Fraitsem, występują jeszcze Lauren Jacobson, Stelth Ulvang, Byron Isaacs oraz Brandon Miller. Zespół debiutował 2012 albumem "The Lumineers", a jego następcą był wydany w 2016 "Cleopatra". "Gloria", singiel promujący "III", trafił na szczyt list Alternative, Triple A oraz Americana.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 sierpnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca