Muzyka

Jazz w Akwarium | Krzysztof Herdzin Trio

Czy jest Wam znajome to nazwisko? Przez cały czas jest o nim głośno. Branża podłapała, że w dobrej muzyce zawsze jest zawsze dobry temat. Najlepszym tematem jest jazz, a my proponujemy spotkać się z całą paczką u nas na koncercie i przegadać wszystko co usłyszymy.

Jeśli chodzi o te trójkę to pasjonuje się tymi samymi gatunkami , słucha podobnych artystów i grywa ze sobą w różnych konfiguracjach od wielu lat. Jest więc jak jeden organizm, odbierający na tych samych falach, rozumiejący się bez słów i reagujący błyskawicznie na wszelkie zwroty akcji.

Krzysztof Herdzin - fortepian
Robert Kubiszyn - kontrabas, gitara basowa
Cezary Konrad - perkusja


Przez ostatnie lata ukochany skład instrumentalny Krzysztofa Herdzina, jakim jest trio - funkcjonował od przypadku do przypadku. A szkoda, ponieważ nagrywając wspólnie z Cezarym Konradem i Zbigniewem Wegehauptem płytę "Live in Tygmont" w 2004 roku stworzyli jeden z najciekawszych zespołów w naszym kraju, wszędzie wywołując zachwyt słuchaczy i podziw krytyków muzycznych. Kolejna płyta w trio "Capacity", nagrana już z Robertem Kubiszynem na kontrabasie i gitarze basowej ukazała się w 2011 roku. Niestety ilość filmów, płyt i koncertów, które bez Herdzina nie mogły się udać wpływała na Jego wolny czas i planowanie koncertów w trio. Spoglądając na kalendarz z ostatnich lat zobaczylibyśmy, że ciężar znacząco przesunął się z grania na fortepianie w stronę dyrygowania, orkiestracji filmowej i produkowania płyt.


Jazz w Akwarium | Krzysztof Herdzin Trio

kup bilety WARSZAWA
Akwarium - Skwer Hoovera 2019-12-18
18 grudnia 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 29 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca