Muzyka

Arena tattoo

Majowy tattoo show w Arenie Gliwice


Innowacyjne podejście do sztuki ciała to idea Areny Tattoo – wydarzenia, które w dn. 8-10 maja 2020 roku zagości w gliwickiej arenie. Podczas odwiedzin na tym niecodziennym show spotkacie inspirujących artystów z wielu zakątków świata, poznacie różnorodne formy modyfikacji ciała we wszystkich aspektach - od higieny i bezpieczeństwa, po psychologię i neurologię. Będzie też okazja, by zetknąć się z wszelkimi rodzajami sztuki.

Co oczywiście najważniejsze – Arena Tattoo oznacza szansę, by samemu poddać się artystycznej modyfikacji ciała, a najlepsze prace tatuatorskie zostaną nagrodzone! Przestrzeń wydarzenia zostanie zagospodarowana stoiskami następujących branż:
- tatuaż & piercing
- motoryzacja
- moda i biżuteria
- medycyna estetyczna
- zdrowie i uroda

Będą na Was czekać również: konkursy na najlepszy tatuaż; strefa 18+ ze sztuką i produktami tylko dla dorosłych; strefa Pin-Up, gdzie znajdziecie produkty retro/vintage, stare winyle, oryginalny sprzęt AGD. Do tego customowe auta, motocykle i rowery, wystawa sztuki klasycznej polskich artystów i sztuka współczesna (aerografia, murale, graffiti, body painting).

Goście wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy gamingowej z planszówkami, koncertów, pokazów burleski, pole dance i innych form tańca. Doradzą eksperci na stoiskach barber shopów i specjaliści z dziedziny neurologii, psychologii i dermatologii. Dla chętnych zorganizujemy także warsztaty edukacyjne.

Kogo zapraszamy? Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w każdym przedziale wiekowym. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie się spotykamy? W Arenie Gliwice – jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który na Śląsku nie ma sobie równych.

Szczegóły na: arenatattoo.pl i arenagliwice.com
bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2021-05-16
bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2021-05-15
od: 9 maja 2020
do: 10 maja 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 29 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca