Muzyka

Agnes Obel w Gdańsku i Warszawie

Po wyprzedanym wiosennym koncercie w warszawskiej Progresji, Agnes Obel powróci na dwa kolejne występy: 27 sierpnia w gdańskim Starym Maneżu oraz 28 sierpnia w warszawskim Palladium.
Agnes Obel, wielokrotnie nagradzana duńska artystka, debiutowała w 2010 roku krążkiem "Philharmonics", który okazał się sukcesem na miarę platyny. Kolejne albumy - "Aventine" i "Citizen Of Glass" zyskały jeszcze większe uznanie. Świetnie przyjęte przez publiczność płyty oraz obecność kompozycji Agnes w wielu hitowych serialach ("Dark", "Euforia", "Wielkie kłamstewka", "Reign") przyniosły artystce popularność na całym świecie.

Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel powraca z nową płytą "Myopia", której premiera odbędzie się 21 lutego. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Podkreśla, że kompozycje są wynikiem próby uporania się z przeszłością oraz chęci powrotu do korzeni. Jedno jest pewne - na nowym krążku z pewnością znajdziemy wspaniałe kompozycje przepełnione emocjami, za które tak bardzo doceniamy artystkę.

Sprzedaż biletów na oba koncerty: Gdańsk, Stary Maneż (27.08) oraz Warszawa, Palladium (28.08) startuje 15 stycznia godzinie 10:00 na eBilet.pl, Going. i GoOut.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca