Muzyka

Inhaler prezentuje "We Have To Move On"

Zespół Inhaler opublikował klip do singla "We Have To Move On".
Za reżyserię odpowiada David Helman (Michael Kiwanuka, Vince Staples, Octavian), a zdjęcia powstały w Londynie.

Inhaler zajęli piąte miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020. Zespół właśnie rozpoczyna największą w dotychczasowej karierze trasę po Wielkiej Brytanii, w ramach której zagra m.in. wyprzedany koncert w Heaven w Londynie. Tego lata Irlandczycy zagrają m.in. na Open'erze, Latitude czy NOS Alive, będą także supportować Kings of Leon na koncercie w Finsbury Park oraz wystąpią u boku Kasabian podczas wielkiego koncertu w ich rodzinnym Leicester.

Inhaler to czwórka przyjaciół - Elijah Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon oraz Josh Jenkinson - która założyła zespół jeszcze w szkole. Muzyków połączyła miłość do The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, Depeche Mode, Interpol, Kings of Leon czy The Cure.

Wydając zaledwie kilka singli, Inhaler zdążył zgromadzić wierną i liczną grupę fanów, a łączna liczba streamów katalogu zespołu przekroczyła 10 milionów. Ich utwory opowiadają o młodości oraz odnajdywaniu swojej drogi.

- Chcę pisać o radości z życia, byciu nastolatkiem i wszystkim złym, co może się z tym wiązać - wyjaśnia lider grupy, Elijah Hewson. - Nie chcę skupiać się wyłącznie na szczęśliwych momentach, ale nie chcę też być smutasem.

Inhaler wystąpi na Open'erze 4 lipca 2020.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 lutego 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca