Muzyka

Koncert zespołu Old Jazz Band

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert w klimatach jazzu tradycyjnego w wykonaniu zespołu Old Jazz Band w składzie: Paweł Tartanus- banjo, wokal; Adam Kupiec - trąbka; Zbigniew Konopczyński – puzon; Florian Ciborowski- kontrabas. 

W programie standardy jazzu nowoorleańskiego w tym piosenki Louisa Armstronga ” What a wonderful world”, “Kiss of fire”, “Sweet Georgia Brown”, będą także muzyczne niespodzianki wieczoru. 

Paweł Tartanus współpracujący od lat z najlepszymi polskimi zespołami jazzu tradycyjnego. Jest symbolem i legendą jazzu a od ponad 30 lat jest zawsze w ścisłej czołówce w dorocznych rankingach miesięcznika “Jazz Forum”. Nie ma kraju w Europie, w którym nie koncertowałby wraz zespołem zdobywając z nim wiele nagród oraz wyróżnień. Stworzył piękne duety z Ewą Bem, Hanną Banaszak, Izą Zając. Wielokrotnie zapraszany do nagrań piosenek filmowych dla dzieci przez wytwórnię W. Disneya. O tym jak jest wszechstronnym muzykiem świadczyć może choćby zaproszenie do nagrania płyty “Gershwin Copland Bernstein” z zespołem Sinfonia Varsovia.

Koncert zespołu Old Jazz Band

bilety niedostępne WARSZAWA
Bielański Ośrodek Kultury 2020-03-29
29 marca 2020
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 4 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca