Muzyka

Ólafur Arnalds we Wrocławiu

Ólafur Arnalds wraca do Polski z nowym materiałem. Jedyny polski koncert w ramach re:act tour odbędzie się 1 października we Wrocławiu, w sali Narodowego Forum Muzyki.
"re:act" to kolejna odsłona koncertowego spektaklu Ólafura. Po trzech latach niezwykle udanej trasy "re:member", nadchodzące występy to swego rodzaju kontrapunkt do wcześniejszej propozycji - nowa przygoda, na którą Ólafur zaprasza fanów, by przedstawiać im, jak mówi, najbardziej osobistą muzykę, jaką dotychczas stworzył. Jego zapadające w pamięć, emocjonalne koncerty, to doświadczenie przeżywania intymnych chwil we wspólnocie - dzielenia się swoją wrażliwością za pomocą dźwięków.

"Podczas "re:act" tour Ólafur ze swoim zespołem zaprezentuje spektakl, podczas którego zabrzmią klasyki z dotychczasowego dorobku Islandczyka oraz nowe kompozycje. Na scenie towarzyszyć mu będzie kwartet smyczkowy, perkusista oraz arsenał fortepianów i klawiszy. Nie zabraknie samogrających pianin, które Arnalds wykorzystywał w ostatnich latach. Niezwykłe instrumenty, kreując niespodziewane harmonie i zaskakujące melodyczne sekwencje, sprawiają, że każdy koncert Islandczyka jest unikatowy.

Trasa towarzysząca płycie "re:member" była wielkim sukcesem: wyprzedane koncerty i entuzjastyczne przyjęcie w tak niezwykłych miejscach jak Royal Albert Hall, Elbphilharmonie, Sydney Opera House, potwierdziły niezwykłe miejsce kompozytora na współczesnej scenie.

Przedsprzedaż biletów na wrocławski koncert wystartuje 11 marca na Ticketmaster.pl. Do ogólnej sprzedaży wejściówki trafią 13 marca.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca