Muzyka

Oh Wonder w trzech polskich miastach

Oh Wonder zagrają 10 listopada w Poznaniu, 11 listopada w Warszawie a 12 listopada w Krakowie.
Oh Wonder to pochodzących z Londynu duet alt-popowy, w skład którego wchodzą Anthony West i Josephine Vander Gucht. Zespół ma na swoim koncie trzy, świetnie przyjęte przez fanów i krytyków albumy oraz wyprzedane koncert na całym świecie. Nadchodząca trasa koncertowa będzie promowała wydany w lutym album "No One Else Can Wear Your Crown".

Album "No One Else Can Wear Your Crown" został w całości napisany oraz wyprodukowany w domowym studio zespołu. Na płytę trafiło 10 utworów, które ukazują różne emocje i doświadczeń zdobyte w ostatnich latach działalności Oh Wonder - od ostatniej trasy koncertowej, przerwy w karierze zespołu, po wszystko co do tej pory osiągnęli. Nic więc dziwnego, że "No One Else Can Wear Your Crown" ma nadrzędne przesłanie dotyczące akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i radości z życia.

Album "No One Else Can Wear Your Crown" to doskonały dowód na to, jaka siła drzemie w zespole Oh Wonder oraz wspaniała, muzyczna nadzieja na lepsze jutro. Album to doskonałe połączenie wielkich pytań o miłość i związek, po zadumę nad tym co zrobić z psem podczas trasy koncertowej. "No One Else Can Wear Your Crown" to szczere i radosne lekarstwo na trudy i zmagania, z którymi przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach.

Oh Wonder zagrają 10 listopada w Poznaniu w Hali nr 2 MTP, 11 listopada w Warszawie w Stodole a 12 listopada w Krakowie w klubie Studio.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca