Muzyka

Cara Delevingne na płycie Fiony Apple

Nowy album Fiony Apple "Fetch the Bolt Cutters" ukaże się 17 kwietnia.
Artystka datę premiery ujawniła z pomocą krótkiego nagrania, którego bohaterem jest pies biegający po plaży. Na albumie udzielili się indierockowy perkusista Amy Wood, inżynier dźwięku (oraz ojciec Wooda) John Would, basista Sebastian Steinberg z kapeli Soul Coughing oraz latynoski kompozytor Davíd Garza. Cara Delevingne udziela się w kawałku tytułowym.

Wcześniej w jednym z rzadkich wywiadów wokalistka ujawniła, że płytę nagrywała tylko ze swoim zespołem i poniekąd dlatego trwało to tak długo. - Im większą kontrolę masz nad dziełem, tym bardziej to "dziecko" należy do ciebie, tym bardziej ci na nim zależy i tym bardziej czujesz, że to może być twoje osiągnięcie. Poprzednia płyta i ta są bardziej moimi płytami niż wcześniejsze.

Fiona Apple to amerykańska autorka piosnek i wokalistka, a także pianistka i producentka. Swój debiut "Tidal" stworzyła, mając 17 lat. Za pochodzącą z krążka piosenkę "Criminal" została wyróżniona Grammy. Od tej pory wydała jeszcze trzy albumy, z których ostatni to "The Idler Wheel..." z 2012 roku.

Cara Delevingne pracowała ostatnio przy filmie "Life in a Year".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca