Muzyka

Bednarek inaczej tour 2020

Kamil Bednarek powraca z nowym singlem

Kto widział Bednarka na żywo, ten wie jaka energia towarzyszy jego koncertom. A teraz będzie jeszcze bardziej wyjątkowo – kolorowo i dość…nietypowo. Bednarek powrócił po blisko roku z nowym singlem „Bądź przy mnie”. Motywująca dawka energii, której tak bardzo teraz potrzebujemy, nowe aranżacje, znani polscy artyści prezentujący– Kamil Bednarek przygotował dla swoich fanów nowy utwór, który dla wszystkich jest sporym zaskoczeniem.


Bednarek zdradził, że poprzez nowy utwór chciał przekazać, by wyjść poza schematy, przestać myśleć stereotypowo i żyć własnym życiem. Utwór to nowa aranżacja jazzowo-rockowa. Bednarek zaprosił do współpracy cenionych polskich artystów jak Jana Smoczyńskiego, Agnieszkę Musiał i Maćka Mąkę. Singiel „Bądź przy mnie” jest zapowiedzią nowej trasy koncertowej artysty, zaplanowanej na drugą połowę tego roku. Jak mówi sam artysta „Usłyszymy znane i popularne utwory w nowych aranżacjach, wszystkie piosenki, które moi fani znają dostaną nowe życie. Są one zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych. Było to dla mnie duże wyzwanie”.

Tym razem #inaczej

Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę w Chicago oraz na Florydzie – został doskonale przyjęty przez publikę. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na polską scenę muzyczną. Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków towarzyszących wokaliście, Kamil przekonuje, że to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy – zwłaszcza teraz. „Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować”.

Rezerwujcie czas i czekajcie na bilety. Widzimy się już w październiku!
kup bilety WROCŁAW
Centrum Koncertowe A2 2021-10-07
kup bilety POZNAŃ
Klub Muzyczny B17 2021-10-15
kup bilety KATOWICE
Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice 2021-10-30
kup bilety KRAKÓW
Klub Kwadrat 2021-10-29
kup bilety GDAŃSK
Stary Maneż 2021-10-16
kup bilety ŁÓDŹ
Klub Wytwórnia 2021-11-05
kup bilety LUBLIN
Hala Globus 2021-10-21
kup bilety SZCZECIN
NETTO ARENA 2021-10-14
kup bilety CZĘSTOCHOWA
Hala Sportowa 2021-10-08
kup bilety WARSZAWA
Progresja 2021-10-31
od: 2 pazdziernika 2020
do: 31 grudnia 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 15 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca