Muzyka

Psychodeliczny Inhaler w trakcie izolacji w klipie "Falling In"

Zespół Inhaler opublikował klip do singla "Falling In". Za wideo odpowiadają filmowiec i były basista Jesus & Mary Chain, Douglas Hart oraz Antony Genn.
W kolorowym, psychodelicznym klipie oglądamy muzyków Inhaler w trakcie izolacji.

- "Falling In" to piosenka o bitwach, które musimy stoczyć z naszym ego - mówi frontman Elijah Hewson. - "Falling In" to utwór zapowiadający debiutancką płytę Inhaler, nad którą zespół intensywnie pracuje.

Czwórka przyjaciół założyła zespół jeszcze w szkole. Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon i Josh Jenkinson złapali wspólny język dzięki muzycznym zainteresowaniom - The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, The Cure, Interpol czy Depeche Mode. Dotychczasowy katalog zespołu ma ponad 25 milionów streamów.

Grupa miała być gwiazdą tegorocznej edycji Open´er Festivalu.

"Falling In" to zapis, jak życie młodych muzyków zmieniło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

- Myślę, że bycie młodym zespołem w trasie, możliwość przekonania się na własne oczy, jak nasza muzyka przemawia do fanów z przeróżnych szerokości geograficznych, poczucie, że jesteśmy pożądani - wszystkie te elementy mogą mieć efekt adekwatny do silnego narkotyku - wyjaśnia Hewson. - Dopiero poznajemy możliwości naszego ego i wiemy, że jeśli damy mu palmę pierwszeństwa, możemy w ten sposób doprowadzić do własnego upadku. Można się nieźle naciąć i wykrwawić, jeśli nie jest się ostrożnym. My wychodzimy naszemu ego naprzeciw, na spotkanie, by uścisnąć ręce i przytulić je. Nie boimy się, bo wiemy, że potrzebujemy się nawzajem. Ego może być twoim przyjacielem, ale musisz mieć pewność, że nie dasz się mu podporządkować.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca