Muzyka

Natalia Przybysz

NATALIA PRZYBYSZ
„JAK MALOWAĆ OGIEŃ”
koncert live stream


Drodzy fani muzyki!

Mamy wielką przyjemność poinformować, że kolejną Artystką którą zaprezentujemy w ramach cyklu koncertów „dla WAS graMY” będzie Natalia Przybysz!
Natalia to wyjątkowa osobowość na naszej scenie muzycznej - wokalistka oraz autorka tekstów - Artystka, która przez cały czas rozwija się, tworząc wyjątkowe albumy i single.
Podczas koncertu usłyszycie utwory z albumu „Jak Malować Ogień” oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach.

Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Pat Stawiński – bas,
Kuba Staruszkiewicz – perkusja.

Na tę okazję zapraszamy Was do mieszkania, w którym powodowani koniecznością chwili zaczęliśmy organizować koncerty. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć i usłyszeć Artystę w innych warunkach. Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników.
Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi.
Koncert będzie transmitowany w jakości full HD.

Po koncercie zapraszamy na „Backstage” z Natalią. Ze względu na kameralny charakter spotkania liczba miejsc będzie ograniczona.

Razem wspieramy naszych bohaterów.
Kupując bilet wspierasz polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. 10% zysku z koncertu przekazujemy na ten ważny cel.

O akcji koncertów „dla WAS graMY”

Drodzy Fani!

Nie możemy się spotykać podczas koncertów, które są bardzo ważną częścią naszego życia. Na te chwile czekamy, spotkania z Wami nadają sens naszej pracy. Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem.
Robimy krok naprzód aby przystosować się do nowych warunków. Bardzo siebie potrzebujemy. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wasz głos jest ważny. Razem z Wami musi nam się udać!
Bądźcie z nami!

Natalia Przybysz

bilety niedostępne WARSZAWA
Praga Centrum 2021-03-05
19 czerwca 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 11 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca