Muzyka

W plenerze: Shall we Dance? - Andre Rieu 2019 z Maastricht

W plenerze: André Rieu 2019

Prawdziwa gratka dla miłośników talentu holenderskiego skrzypka André Rieu! Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów twórczości Rieu i zaprasza na projekcję spektakularnego, ubiegłorocznego koncertu z rodzinnego miasta skrzypka – Maastricht.

W związku z pandemią siódmy koncert niekwestionowanego ulubieńca gdańsko-sopockiej publiczności, holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta przy współudziale Orkiestry Johanna Straussa został przełożony na 16.06.2021r.

Odtworzenie ubiegłorocznego, barwnego i radosnego występu pozwoli polskim fanom już teraz udać się w niezapomnianą, muzyczną podróż dookoła świata. W programie wydarzenia ponadczasowe utwory wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej, a także rozrywkowe evergreeny.

Zapraszamy na wieczór pełen humoru, muzyki i emocji dla widzów w każdym wieku. Zanurz się w romantycznych melodiach lub wstań i tańcz w rytmie porywającego walca, oper, operetek, muzyki filmowej i dobrze znanych melodii ludowych. Celebruj muzykę na świeżym powietrzu, w samym centrum Trójmiasta. Sprawdź, dlaczego koncerty André Rieu cieszą się taką popularnością zanim zdecydujesz się na bilet na przyszłoroczny koncert w ERGO ARENIE!

Koncert zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji ERGO ARENY w dniu 27.06.2020r. o godz. 17:00. Dla widzów zostaną udostępnione numerowane miejsca w odpowiednich odległościach na krzesłach oraz leżakach.

W plenerze: Shall we Dance? - Andre Rieu 2019 z Maastricht

kup bilety GDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA 2020-06-27
27 czerwca 2020
GDAŃSK/SOPOT

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca