Muzyka

Dawid Podsiadło, Joanna Kulig, Sokół, Joanna Jędrzejczyk, Anja Rubik mają #milionypowodow, by iść na wybory

Do sieci trafił zrealizowany m.in. przez muzyków i aktorów spot zachęcający do udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich. Akcja powstała z inicjatywy Dawida Podsiadły.
- Zbliżają się wybory. Zawsze przy tej okazji zachęcam Was do wzięcia aktywnego udziału, ale choćbym chciał, nikogo do tego głosowania nie zmuszę - napisał na facebookowym profilu Dawid Podsiadło. - Tym razem postanowiłem, że po prostu powiem Wam jaki ja mam powód by głosować. Może i Wy znajdziecie swój.

Uczestnicy akcji #milionypowodow nagrali krótkie klipy, w których wyjaśniają, dlaczego 28 czerwca pójdą na wybory.

W akcję zaangażowali się m.in. Tomasz Organek, Brodka, Marek Kondrat, Janusz Gajos, Artur Rojek, Krzysztof Zalewski, Julia Wieniawa, Joanna Jędrzejczyk, Magda Umer, Borys Szyc, Andrzej Grabowski, Agnieszka Grochowska, Anja Rubik, Aleksandra Popławska, Maja Ostaszewska, Krzysztof Zborowski, Bartłomiej Topa, Andrzej Mleczko, Zofia Wichłacz, Margaret, Krzysztof Materna, Piotr Fronczewski, Andrzej Chyra, Jakub Żulczyk, Stanisław Tym, Michał Kempa, Paweł Pawlikowski, Joanna Kulig, Artur Barciś, Mrozu.

- Wielkimi krokami zbliżają się jedne z najważniejszych wyborów ostatnich dziesięcioleci - pisze Maja Ostaszewska. - Jeśli zastanawiacie się czy wziąć w nich udział, posłuchajcie jakie są nasze powody żeby to zrobić. Móc powiedzieć co dla nas jest ważne. Postarać się mieć wpływ na rzeczywistość. I przy okazji później prawo do narzekania

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca